Carnavale Pastaneleri 1993 yılından günümüze deneyimi ile alanında özel bir yere sahiptir. Carnavale, harikulade lezzetleri, teknolojinin ve ustalığın en ileri düzeyde uygulandığı modern imalathanelerinde, son derece titizlikle üretilmektedir. Bugün başta pasta ve tatlı olmak üzere, adı ve lezzeti Carnavale ile özdeşleşmiş bir çok ürünü senelerdir siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Yılların damaklarda kalan lezzetini sunan Carnavale Pastaneleri pastacılık ve pastane mamulleri üzerine üretim planlamasını da modern ölçekte kurgulamıştır. Mevcut tüketici ihtiyacına paralel olarak hızlı gelişmeyi ilke edinip,Türk mutfağının damak zevkine yeni lezzetler katarak büyüdük. Bu ürünler arasında çok özel günlerde siparişlerinize uygun olarak 1 yaş pastaları gibi çocuklar için hazırlanmış ürünler veya farklı yıl dönümleri için hazırlanmış ürünler yer almaktadır.

WhatsApp sipariş hattı üzerinden bize ulaşmanız ile birlikte istediğiniz tasarımları talep edebilir, ürünün hangi gün ne amaçla talep edildiği belirtilebilir ve bu taleplerde hangi lezzetlerin daha uygun olacağı seçilerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.